Skip navigation EPAM
join us

Pojďte pracovat do EPAMu!

Co děláme

Po celém světě pomáháme našim zákazníkům dosáhnout konkurenceschopnosti a na této úrovni se udržet. Kombinujeme prvotřídní software s digitální strategií a experience designem, podnikovým poradenstvím a službami technologických inovací. V současné době je v České republice naším hlavním klientem londýnská investiční banka.


Více než 250 specialistů z patnácti zemí pracuje v českém EPAMu. Většina z nich jsou softwaroví vývojáři, automated testeři a business analytici.

EPAM

25

LET NA TRHU

4

KONTINENTY

20+

ZEMÍ

22 900+

SPECIALISTŮ

250+

SPECIALISTŮ V ČESKU

Technologie

V EPAMu zahrnuje naše expertiza širokou škálu technologií. Níže jsou některé z našich specializací:

 

Java

JavaScript

.NET

Big Data

Business Analysis

DevOps

Testing

Proč EPAM?

V EPAMu dáváme všem chytrým, motivovaným a proaktivním lidem neomezené kariérní příležitosti. Můžete si zvolit a naplánovat kariérní postup podle svých představ – od technických a oborových zkušeností přes projektový management a řízení zdrojů, přes navrhování řešení a řízení dodávek až po mnoho dalších.

Workshopy a meetupy pro profesionální rozvoj, pulsující firemní život, bonusové programy, zdravotní a well-being aktivity, podpora rodinného života – pro naše zaměstnance zajišťujeme práci v příjemném a pohodovém prostředí. Pokud se chcete na vlastní oči podívat, jak to u nás vypadá, klikněte zde.

Kariéra

Co potřebujete umět, abyste mohli pracovat v EPAMu?

  1. Minimálně 2 roky zkušeností v IT
  2. Angličtina na úrovni minimálně středně pokročilý
  3. Mít jednu z následujících specializací:
Nik Datsko

Software Engineer

Být obklopen profesionály je důvod, proč pracuji pro EPAM. Dříve jsem pracoval na dálku a hodně cestoval, ale práce mezi nejlepšími mě přesvědčila k zakotvení v kanceláři. Díky kolegům se mohu neustále rozvíjet.

Iurii Sukhovii

Project Manager

Pro EPAM pracuji posledních 7 let. V EPAMu mě baví, že přinášíme výsledky skrze best-in-class softwarové inženýrství a inovační strategie, čímž umožňujeme klientům naplnit jejich očekávání a řešit výzvy.

Igor Gavrylov

Lead Systems Engineer

Na EPAMu se mi líbí, že tu člověk v kancelářích narazí na opravdu široké spektrum specialistů a všichni jsou přátelští a rádi sdílejí své zkušenosti.

 

Chcete u nás pracovat, ale nenašli jste odpovídající pozici?

Napište nám!

Oops, něco se pokazilo. Prosím, zkuste to znovu později.

Přetáhněte svůj životopis nebo klikněte na výběr vašich souborů

* Značí povinná pole

* Značí povinná pole

*Prosím vyplňte všechna požadovaná pole