Skip navigation EPAM
join us

Pojďte pracovat do EPAMu!

Co děláme

Po celém světě pomáháme našim zákazníkům dosáhnout konkurenceschopnosti a na této úrovni se udržet. Kombinujeme prvotřídní software s digitální strategií a experience designem, podnikovým poradenstvím a službami technologických inovací. V současné době je v České republice naším hlavním klientem londýnská investiční banka.Více než 250 specialistů z patnácti zemí pracuje v českém EPAMu. Většina z nich jsou softwaroví vývojáři, automated testeři a business analytici.

EPAM

25

LET NA TRHU

4

KONTINENTY

20+

ZEMÍ

22 900+

SPECIALISTŮ

250+

SPECIALISTŮ V ČESKU

Technologie

V EPAMu zahrnuje naše expertiza širokou škálu technologií. Níže jsou některé z našich specializací:

 

Java

JavaScript

.NET

Big Data

Business Analysis

DevOps

Testing

Proč EPAM?

V EPAMu dáváme všem chytrým, motivovaným a proaktivním lidem neomezené kariérní příležitosti. Můžete si zvolit a naplánovat kariérní postup podle svých představ – od technických a oborových zkušeností přes projektový management a řízení zdrojů, přes navrhování řešení a řízení dodávek až po mnoho dalších.

Workshopy a meetupy pro profesionální rozvoj, pulsující firemní život, bonusové programy, zdravotní a well-being aktivity, podpora rodinného života – pro naše zaměstnance zajišťujeme práci v příjemném a pohodovém prostředí. Pokud se chcete na vlastní oči podívat, jak to u nás vypadá, klikněte zde.

Kariéra

Co potřebujete umět, abyste mohli pracovat v EPAMu?

  1. Minimálně 2 roky zkušeností v IT
  2. Angličtina na úrovni minimálně středně pokročilý
  3. Mít jednu z následujících specializací:
Nik Datsko

Software Engineer

Být obklopen profesionály je důvod, proč pracuji pro EPAM. Dříve jsem pracoval na dálku a hodně cestoval, ale práce mezi nejlepšími mě přesvědčila k zakotvení v kanceláři. Díky kolegům se mohu neustále rozvíjet.

Iurii Sukhovii

Project Manager

Pro EPAM pracuji posledních 7 let. V EPAMu mě baví, že přinášíme výsledky skrze best-in-class softwarové inženýrství a inovační strategie, čímž umožňujeme klientům naplnit jejich očekávání a řešit výzvy.

Igor Gavrylov

Lead Systems Engineer

Na EPAMu se mi líbí, že tu člověk v kancelářích narazí na opravdu široké spektrum specialistů a všichni jsou přátelští a rádi sdílejí své zkušenosti.

 

Chcete u nás pracovat, ale nenašli jste odpovídající pozici?

Napište nám!

Děkujeme za vaši odpověď! Náš Talent Acquisitiontým vás bude kontaktovat.

Oops, něco se pokazilo. Prosím, zkuste to znovu později.

Přetáhněte svůj životopis nebo klikněte na výběr vašich souborů

* Značí povinná pole

*Prosím vyplňte všechna požadovaná pole