Skip navigation EPAM

Naše Historie

Od roku 1993 jsme při práci s klienty spoléhali na naši inženýrskou DNA, což vedlo k významným inovacím, digitálním přeměnám a obchodním úspěchům. V té době jsme se geograficky rozšířili a rozšířili jsme i naše základní inženýrské schopnosti tak, aby zahrnovaly podnikové poradenství, design a vývoj fyzického produktu. Jsme v popředí některých velmi vzrušujících technologických změn v oblasti průmyslu a náš příběh pokračuje do dnešní moderní doby agilních dodávek, velkých dat, strojového učení a umělé inteligence.

Otevření české pobočky

Česká pobočka byla otevřena 3. prosince 2015. Tímto dnem jsme začali poskytovat softwarové řešení na míru pro jednu z nejuznávanějších investičních bank.

OD TÉ DOBY

JSME NA ČESKÝCH IT KONFERENCÍCH

JavaDays, TechEd DevCon, GeeCON jsou konference, na kterých nás můžete každoročně potkat, popovídat si o EPAMu a získat cenné informace. O dalších konferencích, kterých se účastníme se můžete dozvědět v událostech nebo na našem Facebooku.

JSME SOCIÁLNĚ ODPOVĚDNÍ

Od roku 2017 podporujeme Czechitas. Pomáháme jim s víkendovými tábory, workshopy a soutěžemi. V roce 2018 jsme také založili EPAM eKids. Zdarma kurzy pro děti, které se chtějí naučit programování. Více o naší sociální odpovědnosti si můžete přečíst zde.

SLAVÍME SVÁTKY A MEZINÁRODNÍ DNY

Od mezinárodního dne programátorů po Valentýna, nenecháme si ujít ani jednu příležitost něco oslavit s našimi zaměstnanci. Pomáhá nám to se lépe poznat a odreagovat od práce.

HOSTÍME MEETUPY

Prague DevOps, Prague Srcum Beer a tak dále. Jsme ochotni poskytnout prostory jakémukoliv IT meetupu. Ozvěte se nám!

SPORTUJEME

Celý týden se vkuse za počítačem sedět nedá, a tak jsme si založili několik sportovních klubů. Dokonce i když pořádáme letní party, tak se bez dračích lodí neobejde.

POŘÁDÁME VLASTNÍ GEEKSTALK

V práci se může člověk přijít k mnohým problémům a poznatkům. Přesně proto jsme založili Geeks Talk, kde si můžeme vzájemně vyměňovat zkušenosti.

JEZDÍME NA VÝLETY

Když nás ta Praha přece už jenom trochu omrzí, tak nasedneme na vlak a vyrazíme na dobrodružství. Pomáhá nám to stmelit kolektiv a blíže se poznat.