Skip navigation EPAM

Sociální Odpovědnost Firmy

Myslíme nejen na naše zaměstnance, ale také na svět okolo nás. V centru naší pozornosti je rozvoj vzdělávání, ochrana životního prostředí i sociální programy. Snažíme se dělat správné věci.

CRSHeader

Náš Závazek

Vzdělání. Životní prostředí. Komunita.

EPAM eKids

EPAM eKids program povzbuzuje malé děti k prozkoumání softwarového inženýrství. Na základě MIT programu Scratch, zajišťuje program eKids zábavné prostředí, díky kterému se děti naučí kódovat prostřednictvím praktických úkolů a mentoringu od našich zaměstnanců.

UHLÍKOVÁ STOPA

V dubnu 2015 jsme navázali spolupráci s Carbon Footprint UK k posouzení naší uhlíkové stopy a k poskytnutí pokynů pro implementaci postupů s cílem snížit náš vlastní dopad. Budeme i nadále podporovat systém řízení energie s podporou společnosti Carbon Footprint UK, abychom zlepšili celkovou energetickou účinnost ve všech našich lokalitách.

HACKATONY

Podporujeme sociální inovace a spolupráci mezi technickou komunitou, abychom poskytli řešení konkrétních místních potřeb.

Jako hlavní partner programu UNDP EPAM podporoval Hack4Tourism a Hack4SocialChange – dva hackatony, které propagují viditelnost ekologických turistických lokalit v Bělorusku.