Dub 3, 2017

Poznejte EPAM na Dni firem na MFF UK

Budova MFF UK na Malostranském náměstí 25110 00 Praha 1 - Malá Strana

Chcete nastartovat kariéru v IT? Chcete inspiraci na bakalářskou práci? Chcete se dozvědět o celosvětové IT firmě?

Tak přijďte 3. dubna 2017 na Den firem ke stánku EPAM!

Na veletrhu Den firem vás seznámíme nejen s tím, co konkrétně děláme a na jakých projektech  byste u nás mohli pracovat (a to i formou stáže), ale také jsme pro vás připravili na inspiraci témata bakalářských a diplomových prací.

Zní to jako něco pro vás?

Tak přijďte na Den firem ke stánku č.5!

Den firem proběhne na MFF UK na Malostranském náměstí 25, od 9:00 do 17:30 hodin.

Těšíme se na vás!

Bře 29, 2017

EPAM najdete i na jarním veletrhu iKariéra

Kampus ČVUT, Praha 6Dejvice, Zikova 4, Czech Republic

29. března 2017 proběhne v prostorách dejvického Kampusu ČVUT od 9 do 16 hodin veletrh iKariéra.

Na veletrhu vám rádi představíme  naši společnost – EPAM je novou IT společností  na českém trhu a má rozhodně co nabídnout.

Seznámíme vás nejen s tím, co děláme a na čem byste u nás mohli pracovat, ale také vám řekneme, jaké benefity nabízíme našim zaměstnancům, Připravili jsme pro vás témata bakalářských a diplomových prací a nabídky internship.

Bře 15, 2017

EPAM se zúčastní pracovního veletrhu CoFIT

Praha, ČVUT - FIT, Thákurova 9

6. kariérní veletrh CoFit se uskuteční v prostorách Fakulty informačních technologíí ČVUT v Praze 15. března 2017, a to od 12.30 do 18 hodin. Najdete zde stánek naší společnosti a naši specialisté s vámi rádi proberou všechny možnosti spolupráce, které vám EPAM může nabídnout.

Můžete s nimi probrat jak potenciální pracovní působení v naší společnosti formou internship, tak I témata bakalářských a diplomových prací.

Využijte této možnosti, jak získat podrobné informace o EPAM Systems, o tom, co děláme, co vám může naše firma nabídnout, ale můžete tímto způsobem nahlédnout tak trochu i pod pokličku velkého nového hráče na trhu IT v České republice.

Bře 15, 2017

EPAM se zúčastní veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE

Praha, VŠE Praha, Rajská budova, 2. patro, stánek 32

Zajímají vás informační technologie? Hledáte super téma na bakalářskou nebo diplomovou práci? Nebo byste chtěli sbírat zkušenosti a pracovat jako internship? Pak určitě navštivte stánek naší společnosti EPAM Systems na veletrhu pracovních příležitostí Šance na Vysoké škole ekonomické. Budeme se na vás těšit 15. března 2017od 10 do 16 hodin, , ve 2. patře, na stánku číslo 32.

Dozvíte se zde vše potřebné o společnosti, jak to u nás vypadá a funguje, jaké jsou možnosti spolupráce s námi, jaké benefity mají naši zaměstnanci a proč je EPAM místem, kde se vám bude líbit.

Všechno můžete probrat se zástupci společnosti, kteří vám budou na stánku celý den k dispozici.

Těšíme se na vás!

Úno 4, 2017

Den s legoroboty pro dívky

ČVUTKarlovo náměstí, Praha 2, Czech Republic

EPAM Systems Czech Republic se stal partnerem vzdělávací akce Den s legoroboty pro dívky ve věku od 12 do 16 let, která proběhne 4. února v Praze, v prostorách ČVUT, Karlovo náměstí, Praha 2. Tato akce, která je pro účastníky zcela zdarma, je součástí Akademie programování organizované ve spolupráci Czechitas a Microsoftu, je vhodná pro úplné začátečnice, které se zde naučí používat sensory, proměnné, cykly a podmínky, Během workshopu si každá z účastnic sestaví robota, kterého oživí pomocí jazyka NXC a v závěru dne proběhne soutěž o nejlépe naprogramovaného robota.

„Díky podpoře a partnerství s EPAM můžeme v rámci Akademie programování rozvíjet a podporovat aktivity cílené na širší okruh dětí a mladých lidí. Jsme rádi, že hned první společná akce cílí na dívky ve věku, kdy se rozhodují, kam budou směřovat své první kroky v rámci středního stupně vzdělávání a máme příležitost představit jim možnou alternativu, kterou programování bezpochyby představuje“ doplňuje Lucie Jurystová, manažerka projektu Akademie programování.

Dotazy?

V případě dotazů médií či obecných informací o EPAM nás prosím kontaktujte:

 

EPAM Systems Czech Republic
City Tower
Hvězdova 1716/2b
Praha 4
Т: +420-228-882-823

 

Online požadavek »