Říj 19 - 20, 2017

Jsme hlavním partnerem konference GeeCON!

CineStar Praha – Černý Most 765/6 Chlumecká Street Praha 9

19. a 20. října se na pražském Pankráci pořádá unikátní konference GeeCON zaměřená na JAVU se speciálním zaměřením na Groovy a Ruby. Účastníci se mohou těšit nejen na prezentace světových špiček v oboru, včetně Mihaila Mateveeva z EPAM Systems, ale i na příjemnou komunitu, na které je konference založená. Lístky si můžete koupit zde a nebo vyčkejte na soutěž o lístek na našem Facebooku!

Kvě 20, 2017

KODU Game Lab – akce s výukou programování pro děti

EPAM Systems, City Tower, Hvězdova 1716/2b, Praha 4

Workshop je určen dětem od 8 do 14 let a je věnován úplným začátkům programování ve vizuálním jazyce KODU. Je pořádán ve spolupráci společnosti EPAM Systems a Czechitas. Akce bude probíhat v prostorách společnosti EPAM Systems pod vedením odborných lektorů a občerstvení je po celý den zajištěno. Zároveň budou mit vaše děti  jedinečnou možnost podívat do reálných prostor špičkové vývojářské firmy.

Pokud tedy má vaše dítě volnou sobotu a zájem vyzkoušet si programování, nezapomeňte  na registraci, kapacita workshopu je omezena.

Kvě 17, 2017

Meet her – inspirativní setkání s ženami v IT

EPAM Systems, City Tower, Hvězdova 1716/2b, Praha 4

Ráda byste nastartovala svou kariéru v IT, ale obáváte se, že pro ženu není jednoduché v tomto oboru působit? Nataliia Ksenzhek, Natalia Taran, Svitlana Maidan a studentka Jitka Hodná vám ukáží, že IT není žádná věda, že je v IT dnes místo pro ženy stejně jako pro muže, že uspět může s trochou chuti a píle každý.

Přijďte se nechat inspirovat na setkání organizované ve spolupráci EPAM Systems a Czechitas, kde budete moci diskutovat právě s ženami, které v IT působí. Zapomenete na předsudky a mýty, seznámíte se s životními příběhy některých žen, které již v IT působí, a budete se jich moci otevřeně ptát na věci, které vás zajímají.

Program #MeetHer

Time Activity
17:40 Sraz před recepcí City Tower
18:00 Krátké představení společnosti EPAM a organizační informace
18:15 Inspirativní povídání HR manažerky Svitlany Maidan
18:30 Inspirativní povídání vedoucí inženýrky testování Natalie Taran a vedoucí týmu business analýz Nataliie Ksenzhek
18:45 Inspirativní povídání úspěšné studentky IT Jitky Hodné
19:00 Otázky na řečnice a volná diskuze

Nezapomeňte se registrovat a těšíme se na setkání s vámi 17. května.

Kvě 14 - 17, 2017

EPAM je Hlavním partnerem konference TechEd-DevCon

Premiere Cinemas, VIVO! HOSTIVAŘ (dříve OC Park Hostivař), Švehlova 1391/32, Praha 10

Již 15. ročník tradiční IT konference TechEd-DevCon proběhne ve dnech 14. – 18. 5. 2017 a jeho hlavním partnerem je společnost EPAM Systems. Konference je určena všem, kteří chtějí  mít přehled o současných a budoucích trendech  v oboru informačních technologií.

Letošní ročník se uskuteční v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři a opět nabídne spojení konferencí TechEd a DevCon (Technical Education & Developer Database Conference).

Společnost EPAM Systems se zde představí jak na stánku 16. 5. 2017, tak tento den také máte možnost navštívit odbornou přednášku  Attily Szucse, vedoucího softwarového inženýra,  na téma Distributing C# applications with Apache Spark.

Dub 3, 2017

Poznejte EPAM na Dni firem na MFF UK

Budova MFF UK na Malostranském náměstí 25110 00 Praha 1 - Malá Strana

Chcete nastartovat kariéru v IT? Chcete inspiraci na bakalářskou práci? Chcete se dozvědět o celosvětové IT firmě?

Tak přijďte 3. dubna 2017 na Den firem ke stánku EPAM!

Na veletrhu Den firem vás seznámíme nejen s tím, co konkrétně děláme a na jakých projektech  byste u nás mohli pracovat (a to i formou stáže), ale také jsme pro vás připravili na inspiraci témata bakalářských a diplomových prací.

Zní to jako něco pro vás?

Tak přijďte na Den firem ke stánku č.5!

Den firem proběhne na MFF UK na Malostranském náměstí 25, od 9:00 do 17:30 hodin.

Těšíme se na vás!

Bře 29, 2017

EPAM najdete i na jarním veletrhu iKariéra

Kampus ČVUT, Praha 6Dejvice, Zikova 4, Czech Republic

29. března 2017 proběhne v prostorách dejvického Kampusu ČVUT od 9 do 16 hodin veletrh iKariéra.

Na veletrhu vám rádi představíme  naši společnost – EPAM je novou IT společností  na českém trhu a má rozhodně co nabídnout.

Seznámíme vás nejen s tím, co děláme a na čem byste u nás mohli pracovat, ale také vám řekneme, jaké benefity nabízíme našim zaměstnancům, Připravili jsme pro vás témata bakalářských a diplomových prací a nabídky internship.

Bře 15, 2017

EPAM se zúčastní pracovního veletrhu CoFIT

Praha, ČVUT - FIT, Thákurova 9

6. kariérní veletrh CoFit se uskuteční v prostorách Fakulty informačních technologíí ČVUT v Praze 15. března 2017, a to od 12.30 do 18 hodin. Najdete zde stánek naší společnosti a naši specialisté s vámi rádi proberou všechny možnosti spolupráce, které vám EPAM může nabídnout.

Můžete s nimi probrat jak potenciální pracovní působení v naší společnosti formou internship, tak I témata bakalářských a diplomových prací.

Využijte této možnosti, jak získat podrobné informace o EPAM Systems, o tom, co děláme, co vám může naše firma nabídnout, ale můžete tímto způsobem nahlédnout tak trochu i pod pokličku velkého nového hráče na trhu IT v České republice.

Bře 15, 2017

EPAM se zúčastní veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE

Praha, VŠE Praha, Rajská budova, 2. patro, stánek 32

Zajímají vás informační technologie? Hledáte super téma na bakalářskou nebo diplomovou práci? Nebo byste chtěli sbírat zkušenosti a pracovat jako internship? Pak určitě navštivte stánek naší společnosti EPAM Systems na veletrhu pracovních příležitostí Šance na Vysoké škole ekonomické. Budeme se na vás těšit 15. března 2017od 10 do 16 hodin, , ve 2. patře, na stánku číslo 32.

Dozvíte se zde vše potřebné o společnosti, jak to u nás vypadá a funguje, jaké jsou možnosti spolupráce s námi, jaké benefity mají naši zaměstnanci a proč je EPAM místem, kde se vám bude líbit.

Všechno můžete probrat se zástupci společnosti, kteří vám budou na stánku celý den k dispozici.

Těšíme se na vás!

Úno 4, 2017

Den s legoroboty pro dívky

ČVUTKarlovo náměstí, Praha 2, Czech Republic

EPAM Systems Czech Republic se stal partnerem vzdělávací akce Den s legoroboty pro dívky ve věku od 12 do 16 let, která proběhne 4. února v Praze, v prostorách ČVUT, Karlovo náměstí, Praha 2. Tato akce, která je pro účastníky zcela zdarma, je součástí Akademie programování organizované ve spolupráci Czechitas a Microsoftu, je vhodná pro úplné začátečnice, které se zde naučí používat sensory, proměnné, cykly a podmínky, Během workshopu si každá z účastnic sestaví robota, kterého oživí pomocí jazyka NXC a v závěru dne proběhne soutěž o nejlépe naprogramovaného robota.

„Díky podpoře a partnerství s EPAM můžeme v rámci Akademie programování rozvíjet a podporovat aktivity cílené na širší okruh dětí a mladých lidí. Jsme rádi, že hned první společná akce cílí na dívky ve věku, kdy se rozhodují, kam budou směřovat své první kroky v rámci středního stupně vzdělávání a máme příležitost představit jim možnou alternativu, kterou programování bezpochyby představuje“ doplňuje Lucie Jurystová, manažerka projektu Akademie programování.

Dotazy?

V případě dotazů médií či obecných informací o EPAM nás prosím kontaktujte:

 

EPAM Systems Czech Republic
City Tower
Hvězdova 1716/2b
Praha 4
Т: +420-228-882-823

 

Online požadavek »